Domain (Alan Adı) Sorgulama

Size özel alan adını bulun.

Alan adınızı bize kaydettirerek alan adınızı emniyet altına alın!

  • .com sadece 380.99 /yıl
  • .info sadece 389.99 /yıl
  • .net sadece 300.99 /yıl
  • .org sadece 303.99 /yıl
  • .eu sadece 161.99 /yıl
  • .co.uk sadece 185.99 /yıl
com

sadece 380.99/yıl

info

sadece 389.99/yıl

net

sadece 300.99/yıl

org

sadece 303.99/yıl

eu

sadece 161.99/yıl

co_uk

sadece 185.99/yıl

Zaten bir alan adına sahip misiniz?

O zaman sitenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz....

Paketleri İncele

Üç Basit Adımda Çevrimiçi Olun

www icon

Bir alan adı seçin

Size özel alan adını bulun.

notepad pen

Hosting paketinizi seçin

İhtiyacınıza yönelik bir hosting paketi seçin

settings icon

Bir web sitesi kurun

Ücretsiz site oluşturucu servislerimiz ile sitenizi oluşturun

SIKÇA SORULAN SORULAR

01
Domain, bir web sitesinin internet üzerindeki adı ve aynı zamanda adresidir. Web sitelerine ulaşmak için hatırlanması oldukça zor olan ip adreslerinin yerine kullanılan, akılda kalıcı isimlere domain denir. Ülkemizde alan adı olarak da bilinen domain, 1 yıldan 10 yıla kadar kayıt edilerek kiralanan bir hizmettir ve kayıt süresi sonunda yenileme işlemi yapıldığı sürece domain sahipliği korunur.
02
Aklınızdaki alan adının daha önce başkası tarafından kayıt edilip edilmediğini, sayfanın üst bölümünde yer alan domain sorgulama alanından sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Kayıt edilmeye müsait durumda ise “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak domain satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.
03
Alan adı tescili için belirlenmiş bir ücret ödemek gereklidir. Domain fiyatları, uzantılarına göre farklılıklar gösterebilir. Sahip olmak istediğiniz alan adını, minimum 1 yıldan maksimum 10 yıla kadar belirlenmiş olan kayıt ücretini ödenerek tecil edebilirsiniz.
04
Satın almak istediğiniz domain daha önce başkası tarafından kayıt edilmişse bu durumda benzer anlam ifade eden alternatif kelimeleri sorgulayabilir veya yeni domain uzantılarını değerlendirebilirsiniz. Yılda 0,99$’dan başlayan kayıt ücretleri ile yeni domain uzantılarını tercih ederek jenerik ve akılda kalıcı bir domain sahibi olabilirsiniz.
05
Bir alan adı kaydının tescil edildiği firmadan alınıp başka bir firmaya aktarılması veya aynı firmadaki farklı müşteriye aktarılmasına domain transferi denir. Başka firmada bulunan alan adınızı Transfer Kodu (EPP Code) ile yalnızca 3 basit adımda FLZ' ye taşıyabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim